ZAPISZ SIĘ

 

 

 

 

Emilia

instruktor FLOW

 

 

 

 

 

 

 

Jola

instruktor FLOW

instruktor Halliwick

 

 

 

 

 

 

Sara

instruktor FLOW

 

"Pływanie to moja pasja odkąd pamiętam. Chcę, aby inni również mogli doświadczyć tej radości, dlatego dzielę się swoją miłością do wody z moimi uczniami. Dzięki temu, zajęcia są dla nich zawsze przyjemnością."

Uśmiech dziecka jest dla nas największą nagrodą!

 

 

 

Eliza

instruktor FLOW

 

 

"Wspólnym mianownikiem mojej pracy zawodowej są LUDZIE (ci najmłodsi również :)) - to właśnie ich traktuję jako swoją siłę napędową. Najważniejsze, by kochać to, co się robi - wtedy nie przepracuje się ani jednego dnia w życiu."

 

 

 

 

Ewelina

 właścicielka szkoły FLOW

instruktor FLOW

 

"Uważam, że podczas zajęć i  zabawy z innymi dziećmi, mały pływak otwiera się na świat, co w przyszłości będzie budować jego osobowość. To czego nauczy się w szkole FLOW, zostanie z nim na całe życie.“

 

 

 

 

Gabrysia

instruktor FLOW

instruktor Halliwick

 

"Od lat prowadzę zajęcia dla dzieci, rozwijam ich naturalną potrzebę bycia w ruchu. Doceniam ich upór i odwagę w zdobywaniu nowych umiejętności. Kiedy ktoś z podopiecznych ma problem - motywuję go do podejmowania wyzwań. "

 

 

 

 

Kasia

instruktor FLOW

 

"Pływanie stało się moją pasją w szkole średniej, co przerodziło się w chęć  pomocy innym w nabyciu tej fantastycznej umiejętności. Robię wszystko co w mojej mocy, by pływanie stało się również hobby moich podopiecznych."

 

INSTRUKTORZY

MAGDA - 519 475 255

MARTA -  516 760 609

Rekomendacje: